Aantrekkelijker kunnen we het niet maken, als u toch al van plan bent onze stichting te steunen.
Op 14 en 15 oktober kunt u naar een echte drive in-bioscoop in Apeldoorn om een leuke, meeslepende, spannende film te bekijken. Het belooft een mooi spektakel te worden, als we zo naar het programma kijken. Het mooie van dit alles: de opbrengst van dit evenement komt ten goede aan onze stichting.

Daar zijn we de organisatie, JCI Apeldoorn, natuurlijk zeer dankbaar voor. JCI is een vereniging bestaande uit zo’n 25 enthousiaste, ondernemende mensen die met beide benen in de maatschappij staan.

Op de site van JCI staat het filmprogramma en alle praktische informatie. Voor het geld hoef je het niet te laten; wie met meerdere mensen in een auto zit, is goedkoper uit dan in een gewone bios. En de drankjes worden tot aan de stoel gebracht. Reserveren maar!

https://www.jciapeldoorn.nl/evenementen/drive-in-cinema