Hou je van dans, zang en theater? Vind je het lastig om sociale contacten aan te gaan? Is er thuis geen geld voor een hobby? Ervaar je mentale of fysieke drempels om aan te sluiten bij een groepsactiviteit?
Ben je op zoek naar aansluiting binnen een groep?
Dan is Kairos iets voor jou!

Dat project biedt naar keuze dans-, theater- of zangles. Deelname is gratis. Kairos is een samenwerking van Joji School of Arts en onze stichting.

Het draait allemaal om creativiteit, gezelligheid en positiviteit. Je kunt lessen volgen op woensdag, binnenkort ook op zaterdag. Op zondag 14 mei wordt er een voorstelling gespeeld. Hier mag je ook aan meedoen.

Het theaterproject gaat in oktober ook door. Wil je liever dan instromen? Je kunt je daarvoor ook al aanmelden!

Klik hier voor een flyer met alle info.