Een bijzonder theaterstuk, bij u thuis opgevoerd. Cor Klein Heerenbrink, een geweldige verteller, komt met een fascinerend verhaal langs bij mensen die een donatie van tenminste 100 euro doen aan onze stichting. Een fantastisch gebaar van Cor, waar we heel dankbaar voor zijn. En een fantastische kans voor wie zich wil laten verrassen en meevoeren!

Cor komt de Poezemuus vertellen; een verhaal vol humor en dubbele bodems. Een bijna surrealistische vertelling, gebaseerd op een middeleeuwse verhaallijn. Het rekent met veel humor af met het opkomend moralisme en nieuwe preutsheid ten aanzien van de seksualiteit. Het is een werk van Dario Fo, een gerenommeerde Italiaanse theatermaker.

Cor voerde het stuk al vaker op, onder meer op festivals. En nu dus in een kleine setting, waar u het wilt. Heeft u belangstelling? Neem dan contact met Cor op: c.kleinheerenbrink@upcmail.nl of 0031 6 5199 2743.